Czwartek, 25 kwietnia 2024

Regał ścienny Bora Portamate (Nowa Niższa Cena Sprzedaży)

31 maja 2021

W mojej sytuacji, prawdopodobnie będę musiał zbudować wózek na drewno, może nawet wózek mobilny. Już to widzę - jakieś narzędzia zewnętrzne będą zamontowane do ściany, a przed nimi będę miał mobilny wózek na drewno. Albo coś w tym stylu, jeszcze tego nie wymyśliłem.

Ale jedno wiem, że gdybym miał wystarczająco dużo miejsca na ścianie, absolutnie poszedłbym z Bora Portamate ścienny stojak na drewno.

4-poziomowy regał (jest też 6-poziomowy regał) montuje się do drewnianych słupków i zaleca się, aby były one zamontowane w odległości 4-6 stóp od siebie.

Słupki i poziome szyny wykonane są z malowanych proszkowo rur stalowych o szerokości 1″. Pionowe szyny mierzą 24,5″ wysokości, a głębokość półki wynosi 12,5″.

Każdy poziom może obsługiwać do 110 funtów, dla całkowitej pojemności wagowej 440 funtów dla 4-poziomowego regału ściennego.

Bora Portamate rack tarcica była dość popularna w ciągu roku, i można go używać do przechowywania innych rodzajów rzeczy, jak również, takich jak kije hokejowe i deski snowboardowe. Ty możesz pętle paski nad dolnymi szynami, tak jak torby golfowe.

Te stojaki są bardzo pozytywnie recenzja, choć istnieje sporo wzmianek, że użytkownicy powinni planować odebrać niektóre odpowiednio duże śruby lag oddzielnie.

To jest to, co chciałbym użyć, aby utrzymać moje deski drewniane i sklejki cięcia schludnie zorganizowane, ale będę musiał znaleźć inne rozwiązanie, aby dopasować moją przestrzeń. Mimo to, warto o tym wspomnieć - być może będzie lepiej pasować do Twoich potrzeb i ścian warsztatu.